WŁADZE NACZELNE ZKwP WYBRANE NA ZJEŹDZIE DELEGATÓW W DNIU 27-28.05.2017 

ZARZĄD GŁÓWNY

Prezydium Zarządu Głównego

    Przewodniczący - Prof. dr hab. Andrzej Kaźmierski

      Wiceprzewodnicząca ds. Hodowlanych - Dorota Witkowska 

      Wiceprzewodniczący ds. Organizacyjnych - Maciej Szydłowski

      Sekretarz - Adam Stasiak

     Skarbnik -  Beata Kujawska

      Członek Prezydium  - Iwona Magdziarska
Członek Prezydium - Grzegorz Weron

  • Członkowie Zarządu Głównego
        Andrzej Brabletz
          Barbara Czasławska
          Rafał First
          Grzegorz Galus
          Jarosław Grunt
          Malgorzata Juszczyk
                Barbara Larska
          Mirosław Olejnik
          Łukasz Płaczkowski
         Anna Rogowska
          Jan Ryk
          Tomasz Sitkiewicz

                  Tomasz Sławik
                    Roman Sobkowicz
                   Zygmunt Stelmach
                   Marek Trębala
                    Tadeusz Wirmański
  •             Andrzej Zamoyski
    Zastępcy członków Zarządu Głównego
          Zbigniew Łomiński
          Leszek Siejkowski
          Waldemar Federak
          Barbara Onak
          Andrzej Szutkiewicz
         
GŁÓWNA KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący - Leszek Salamon

      Wiceprzewodniczący - Zbigniew Mańkowski

      Sekretarz - Viva Maria Soleckyj Szpunar

Członkowie GKR
     Grzegorz Gołębiowski
      Hanna Itzeli 
      Dominika Kubisz
      Dariusz Patrzałek
      Bogusław Pawłowski
      Ewa Pieńkowska
      Jakub Rudziński
      Anna Rychlewska

Zastępcy członków GKR
      Ireneusz Lelonek
     Marcin Gorazdowski
      Zofia Tosiak
      Marcin Luciak
Maria Bruska 

 e-mail: gkr@zkwp.pl

 GŁÓWNY SĄD KOLEŻEŃSKI

Przewodniczący - Krzysztof Kradziecki  

Wiceprzewodniczący - Tomasz Borkowski   

       Wiceprzewodniczący -Tadeusz Chwalny       

       Sekretarz -Anna Kuszewska- Szperl   

e-mail:gsk@zkwp.pl, adres korespondencyjny: GSK ul.Rzeczna 3, 25-039 Kielce

Członkowie GSK 

Anna Bogucka
        Aneta Chrystoph
        Marek Czerniakowski
       Izabella Krasowska- Salamon
Maciej Lipiec
      Anna Pakulska
      Małgorzata Sowińska- Trębala
     Andrzej Stępiński
      Joanna Szczepańska-Korpetta
      Barbara Wójcik
      Bernardetta Wysocka

              Zastępcy członków GSK 
      Robert Ossowski
     Aleksandra Zukal
      Marta Pietrzak

e-mail: gsk@zkwp.pl
e

 RZECZNIK DYSCYPLINARNY

Róża Dembska - Biela

Zastępcy: Anna Chrzanowska, Michał Tuszyński

RZECZNIK PRASOWY 

Jarosław Bukowiecki  

e-mail:  rzecznikprasowy@zkwp.pl
      

GŁÓWNA KOMISJA HODOWLANA

 

Przewodnicząca: Dorota Witkowska

Wiceprzewodniczący:

Sekretarz:

Członkowie:

Janusz Opara 

Barbara Larska

Tomasz Borkowski, Aldona Gębka, Anna Jaśkiewicz, Iwona Magdziarska

e-mail: gkh@zkwp.pl

                                                                                                                                                                                                             

GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

 

Przewodniczący: Tadeusz Roszkiewicz
Zastępca Przewodniczącego: Grzegorz Galus
Zastępca Przewodniczącego: Katarzyna Drobik - Michalska
Zastępca Przewodniczącego: Beata Kujawska
Sekretarz: Andrzej Biliński
Członkowie: Leszek Kalisz, Jacek Pazdan
email: gksp@zkwp.pl

 

PREZYDIUM KOLEGIUM SĘDZIÓW

   Przewodniczący - Janusz Opara
      Wiceprzewodniczący - Andrzej Kaźmierski
      Sekretarz - Tadeusz Chwalny
      Członkowie - Tomasz Borkowski, Piotr Król, Leszek Salamon, Dorota Witkowska
      Zastępcy członków - Andrzej Stepiński, Mirosław Redlicki

KAPITUŁA ODZNACZEŃ

Przewodniczący - Andrzej Mania
Członkowie
: Tadeusz Chwalny, Stanisław Firlik, Iwona Magdziarska, Marek Trębala

                                                                                                                                                                                                              email: kapitulaodznaczen@zkwp.pl

KOMISJA DO SPRAW STANDARDÓW RAS

Członkowie: Anna Bogucka,Tomasz Borkowski, Barbara Larska, Andrzej Kaźmierski, Janusz Opara

 KOMISJA MŁODEGO PREZENTERA

 

Przewodnicząca: Dorota Witkowska
Wiceprzewodnicząca: Ina Malecka
Sekretarz: Viva Maria Soleckyj Szpunar
Członkowie: Agnieszka Małecka, Patrycja Mazur Szkodzińska, Aleksandra Szydłowska

 


psy stopka