Zwycięzcy Konkursu Młody Prezenter

2007

Aleksandra Szydłowska

  • Mistrz Polski 2007 - sędzia: Krystyna Opara (PL)

Gdy miałam pięć lat rodzice zdecydowali się na zakup naszego pierwszego psa rodowodowego, padało na rasę golden retriever.
Pierwszą osobą, która wystawiała psy w naszej rodzinie był mój tata, z czasem gdy poznałam rasę chart rosyjski borzoj, a dokładnie psa o imieniu Yoram, sama zaczęłam swoją wielką przygodę z wystawami i konkursem Młody Prezenter.
W roku 2007 po raz pierwszy wygrałam Mistrzostwa Polski. Polskę na wystawie Crufts reprezentowałam aż cztery razy.
Każdy wyjazd na wystawę Crufts był niezapomniany, przez te wszystkie lata poznałam niesamowitych ludzi z całego świata, z którymi do tej pory mam kontakt.
Z tych wszystkich wyjazdów najważniejszy dla był ten w roku 2010, w którym to prezentując springer spaniela angielskiego od słynnej Ann Corbett zostałam wybrana na zwycięzcę Konkursu International Junior Handling Competiotion Crufts 2010 przez Owe Germundsona. Do zejścia z ringu nie mogłam uwierzyć, że to właśnie ja zostałam zwycięzca tak ważnego konkursu. Do dziś oglądając nagrania z tego dnia wraz z rodzicami mamy łzy w oczach.
Obecnie prowadzę swoją własną szkołę dla psów, gdzie profesjonalnie zajmuję się handlingiem, prowadzę hodowlę golden retrieverów oraz jestem asystentem kynologicznym.