Zwycięzcy Konkursu Młody Prezenter

2013

Paulina Lisiak

  • Mistrz Polski 2013 - sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

Psy są w moim domu odkąd sięgam pamięcią, a przygodę z handlingiem zaczęłam w wieku dziewięciu lat, kiedy to pierwszy raz pokazałam w ringu naszego jamnika szorstkowłosego standardowego KARELA vom Linteler Forst.
Podczas Międzynarodowego Konkursu Młody Prezenter „IJH Cruft’s” w Birmingham prezentowałam wyżła niemieckiego krótkowłosego reprezentującego angielskie linie oraz golden retrievera. Ten piękny finał trwał prawie cały dzień i okazał się być niesamowicie emocjonującym i wyjątkowym. Nie tylko ze względu na fakt, że miałam zaszczyt reprezentować Polskę, ale także ze względu na rezultat. Nawet nie śniłam, że to ja mogę zostać wybrana przez pana sędziego Christophera Habiga na zwycięzcę tej prestiżowej wystawy!
W 2011 roku dzięki cudownym psom, z którymi mogłam pracować, życzliwym ludziom, którzy udzielili mi wielu cennych rad oraz pracy, jaką włożyłam w realizację „niemożliwego”, zostałam Zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Crufts „International Junior Handling Competition Crufts 2011”. Do tej pory, na samą myśl o tym dniu, gromadzą mi się w oczach łzy szczęścia, a na twarzy pojawia uśmiech.
Obecnie razem z moim tatą, który wprowadził mnie w tę piękną pasję jaką jest kynologia, hodujemy jamniki szorstkowłose standardowe i wyżły niemieckie krótkowłose pod przydomkiem „Anons (FCI)”. Ta pasja cały czas mi towarzyszy, dzięki czemu mam zaszczyt przygotowywać do wystaw oraz prezentować na nich pięknych przedstawicieli wielu ras z różnych grup FCI.