Władze naczelne ZKwP


ZARZĄD GŁÓWNY

Prezydium Zarządu Głównego

  • Przewodniczący Leszek Salamon
  • Wiceprzewodniczący ds. Organizacyjnych Tomasz Sławik
  • Wiceprzewodnicząca ds. Hodowlanych Anna Rogowska
  • Sekretarz Aneta Chrystoph
  • Skarbnik Tadeusz Wirmański
  • Członek Prezydium Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
  • Członek Prezydium Arkadiusz Goguła
  • Członek Bogusław Chmiel
  • Członek Waldemar Federak
  • Członek Anna Garbacka-Warecka
  • Członek Andrzej Jakubowski
  • Członek Rafał Kleszcz
  • Członek Waldemar Kosmalski
  • Członek Ewa Kotowska
  • Członek Zbigniew Łomiński
  • Członek Jerzy Okoński
  • Członek Anna Pulikowska-Klimonda
  • Członek Jolanta Robaczyk
  • Członek Mariola Semik
  • Członek Leszek Siejkowski
  • Członek Emilia Sobieszek
  • Członek Sylwester Szumaczuk
  • Członek Andrzej Szutkiewicz
  • Członek Marek Tobiasz
  • Członek Mariola Żuchlińska
  • Zastępca Członka Rafał First
  • Zastępca Członka Andrzej Stępiński
  • Zastępca Członka Marek Czerniakowski
  • Zastępca Członka Marcin Luciak
  • Zastępca Członka Jarosław Grunt

Kontakt e-mail



GŁÓWNA KOMISJA REWIZYJNA

  • Przewodniczący Zbigniew Mańkowski
  • Wiceprzewodnicząca Hanna Itzeli
  • Sekretarz Anna Rychlewska
  • Członek Małgorzata Bożyk
  • Członek Grzegorz Gołębiowski
  • Członek Dariusz Patrzałek
  • Członek Ewa Pieńkowska
  • Członek Jakub Rudziński
  • Członek Eugeniusz Alojzy Skórzewski
  • Członek Joanna Szymczyńska
  • Członek Zofia Tosiak
  • Zastępca Członka Beata Kucharczyk
  • Zastępca Członka Anna Kochan
  • Zastępca Członka Ewa Górska
  • Zastępca Członka Dorota Bodzioch
  • Zastępca Członka Małgorzata Wąsacz-Rosa

Kontakt e-mail



GŁÓWNY SĄD KOLEŻEŃSKI

  • Przewodnicząca Iwona Krzyszowska
  • Wiceprzewodnicząca Małgorzata Lorenc
  • Wiceprzewodniczący Tomasz Borkowski
  • Sekretarz Elżbieta Augustyniak
  • Członek Mariusz Drewniak
  • Członek Ryszard Gesinowski
  • Członek Małgorzata Kędziorek
  • Członek Izabella Krasowska-Salamon
  • Członek Anna Kuszewska-Szperl
  • Członek Ireneusz Lelonek
  • Członek Aleksandra Lubaszka
  • Członek Mirela Nowak
  • Członek Jan Grzegorz Nowakowski
  • Członek Joanna Śmidoda
  • Członek Dorota Tomkiel-Balcer
  • Zastępca Członka Bernadeta Wysocka
  • Zastępca Członka Bożena Kowalska-Malitka
  • Zastępca Członka Aleksandra Pauzewicz

Kontakt e-mail



RZECZNIK DYSCYPLINARNY

  • Rzecznik Aleksander Skrzyński

Kontakt e-mail



RZECZNIK PRASOWY

  • Rzecznik Elżbieta Augustyniak
  • Zastępca Rzecznika Agnieszka Banaszak-Kulka

Kontakt e-mail



GŁÓWNA KOMISJA HODOWLANA

  • Przewodnicząca Anna Rogowska
  • Wiceprzewodnicząca Anna Pulikowska-Klimonda
  • Sekretarz Katarzyna Gazda
  • Członek Komisji Aldona Gębka
  • Członek Komisji Mariola Żuchlińska
  • Członek Komisji Tomasz Borkowski
  • Członek Komisji Mirosław Redlicki
  • Członek Komisji Waldemar Federak

Kontakt e-mail



GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

  • Przewodniczący Jacek Pazdan
  • Wiceprzewodniczący Waldemar Federak
  • Wiceprzewodniczący Leszek Siejkowski
  • Członek Komisji Waldemar Kosmalski
  • Członek Komisji Małgorzata Kędziorek
  • Członek Komisji Jarosław Mielnikiewicz
  • Członek Komisji Zbigniew Łomiński

Kontakt e-mail



PREZYDIUM KOLEGIUM SĘDZIÓW

  • Przewodniczący Janusz Opara
  • Wiceprzewodniczący Andrzej Kaźmierski
  • Sekretarz Tadeusz Chwalny
  • Członek Prezydium Tomasz Borkowski
  • Członek Prezydium Piotr Król
  • Członek Prezydium Leszek Salamon
  • Członek Prezydium Dorota Witkowska
  • Zastępca Członka Prezydium Andrzej Stępiński
  • Zastępca Członka Prezydium Mirosław Redlicki

Kontakt e-mail



KAPITUŁA ODZNACZEŃ

  • Przewodniczący Jerzy Okoński
  • Członek Kapituły Tadeusz Chwalny
  • Członek Kapituły Henryk Dymalski
  • Członek Kapituły Stanisław Firlik
  • Członek Kapituły Zbigniew Mańkowski
  • Członek Kapituły Andrzej Mania
  • Członek Kapituły Leszek Salamon

Kontakt e-mail



KOMISJA MŁODEGO PREZENTERA

  • Przewodnicząca Paulina Lisiak