Wystawy w Polsce

Wystawy >   2021 >   2022 >   2023 >    2024 >   2025 >

Terminarz wystaw - 2023

    Styczeń
    07 Gdynia
    krajowa 1. Grupy FCI
    07 Gdynia
    krajowa 8. Grupy FCI
    07-08 GDYNIA
    międzynarodowa - CACIB
    08 Gdynia
    krajowa 3. Grupy FCI
    08 Gdynia
    krajowa 7. Grupy FCI
    14 Brodnica (O/Toruń)
    krajowa chartów
    14-15 Brodnica (O/Toruń)
    krajowa
    21-22 LEGNICA - Lubin
    międzynarodowa - CACIB
    Luty
    11 Bukowina Tat. (O/Zakopane)
    krajowa polskich owczarków podhalańskich
    11-12 KATOWICE - Gliwice
    międzynarodowa - CACIB
    12 Bytom
    specjalistyczna 9. Grupy FCI - TOY STAR
    Marzec
    04 Leszno
    krajowa
    05 Leszno
    krajowa
    11-12 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa - "duże" CWC
    18-19 Pruszków (O/Piaseczno)
    krajowa
    18-19 Wałbrzych
    krajowa - "duże" CWC
    Jubileuszowa
    25-26 WARSZAWA
    międzynarodowa - CACIB
    Kwiecień
    01 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    01 Włocławek
    klubowa chihuahua
    01 Włocławek
    klubowa psów do towarzystwa (bez chihuahua)
    01-02 Włocławek
    krajowa
    02 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    15 Racibórz
    krajowa
    15 Radom
    krajowa
    15 Radom
    klubowa Ceskoslovenský Vlciak i Saarlooswolfhond
    16 Racibórz
    krajowa
    16 Radom
    krajowa
    22 Grudziądz
    krajowa (dzienna)
    22 Grudziądz
    krajowa (popołudniowa)
    22 Rozalin k/Warszawy
    specjalistyczna Welsh Corgi i LH
    22 Warszawa - Strzegowo
    krajowa owczarków niemieckich
    22 Wrocław
    klubowa spanieli i psów dowodnych
    23 Inowrocław
    krajowa
    23 Przechlewo (O/Chojnice)
    krajowa psów myśliwskich
    23 Wrocław
    krajowa psów myśliwskich
    29 Bydgoszcz
    specjalistyczna jamników
    29 Bydgoszcz
    krajowa chartów
    29-30 BYDGOSZCZ
    międzynarodowa - CACIB
    29-30 Wrocław
    krajowa owczarków niemieckich
    30 Szczecin
    krajowa psów myśliwskich
    Maj
    01 Dobre Miasto (O/Olsztyn)
    krajowa
    01 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    klubowa retrieverów
    01 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich
    03 Manowo (O/Koszalin)
    krajowa 2, 5, 7, 8, 9. Grupy FCI
    03 Manowo (O/Koszalin)
    krajowa psów myśliwskich
    05 Babimost (O/Zielona Góra)
    krajowa 7, 8, 9, 10. Grupy FCI
    06 Chorzów
    krajowa Golden Retriever
    06 Krosno
    krajowa
    06-07 ZIELONA GÓRA
    międzynarodowa - CACIB
    07 Krosno
    krajowa
    13 Łódź
    specjalistyczna pinczerów i sznaucerów
    13 Łódź
    specjalistyczna dogów niemieckich
    13 Łódź
    klubowa bokserów
    13-14 ŁÓDŹ
    międzynarodowa - CACIB
    13 Szczecin
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    19 Będzin
    krajowa psów myśliwskich
    19 Będzin
    krajowa owczarków niemieckich
    20 Będzin
    krajowa
    20 Słupsk
    klubowa szwajcarskich psów pasterskich
    20 Słupsk
    krajowa
    21 Będzin
    krajowa
    21 Słupsk
    krajowa
    27 Rzeszów - Leśna Wola
    krajowa owczarków niemieckich
    27 Rzeszów - Leśna Wola
    krajowa psów myśliwskich
    27 Rzeszów - Leśna Wola
    krajowa 1 (bez ON), 2, 5 i 9. Grupy FCI
    27 Twardy Dół (O/Sopot)
    klubowa posokowców i alpejskich gończych krótkonożnych
    28 Rybnik
    krajowa owczarków niemieckich - memoriał K.Salamona
    28 RZESZÓW - Leśna Wola
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    Czerwiec
    03 Chorzów
    krajowa owczarków niemieckich
    03 Jelenia Góra
    krajowa Rhodesian Ridgeback
    03 Jelenia Góra
    krajowa - 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
    03-04 KOSZALIN - Kołobrzeg
    międzynarodowa - CACIB
    03 Płock
    krajowa - "duże" CWC
    Memoriał Czesława Kurowskiego
    04 Jelenia Góra
    krajowa
    10 Bytom
    krajowa 9. Grupy FCI
    10 Bytom
    specjalistyczna pudli
    10-11 BYTOM
    międzynarodowa - CACIB
    11 Bytom
    krajowa Jack i Parson Russell Terrier'ów
    17-18 ZAKOPANE - Kościelisko
    międzynarodowa - CACIB
    24 Szczecin
    krajowa 2 i 8. Grupy FCI
    24-25 SZCZECIN
    międzynarodowa - CACIB
    25 Szczecin
    krajowa 3 i 9. Grupy FCI
    30-02 BIELSKO-BIAŁA - Wisła
    międzynarodowa - CACIB
    termin wystawy 30.06 - 2.07
    Lipiec
    01 Bielsko-Biała
    klubowa szpiców i psów pierwotnych
    01 Strubiny k/Zakroczymia
    specjalistyczna terierów typu bull
    02 Strubiny k/Zakroczymia
    krajowa terierów typu bull
    02 Szczytno (O/Olsztyn)
    krajowa
    08 Kraków
    klubowa bassetów
    08 Kraków
    krajowa ogarów polskich
    Memoriał Magdaleny Musiał
    08 Kraków
    krajowa 1, 8, 9 i 10. Grupy FCI
    08-09 KRAKÓW
    międzynarodowa - CACIB
    09 Kraków
    krajowa 2, 3, 4, 5 i 7. Grupy FCI
    15-16 GORZÓW WLKP.
    międzynarodowa - CACIB
    15 Nowy Targ
    krajowa
    16 Nowy Targ
    krajowa
    21 Częstochowa
    krajowa berneńskich psów pasterskich
    21 Częstochowa
    krajowa nowofundlandów
    21 Częstochowa
    krajowa 2. Grupy FCI
    21 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    21 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich (popołudniowa)
    21 Częstochowa
    krajowa buldogów angielskich
    22 CZĘSTOCHOWA
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    22 Żmigród
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    23 CZĘSTOCHOWA
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    28 Moszna (O/Opole)
    krajowa 3. Grupy FCI
    28 Moszna (O/Opole)
    krajowa 9. Grupy FCI
    28-30 OPOLE
    międzynarodowa - CACIB
    29 Chojnice
    krajowa 1 i 2. Grupy FCI
    29 Moszna
    specjalistyczna owczarków belgijskich
    29 Moszna (O/Opole)
    krajowa 1. Grupy FCI
    29 Moszna (O/Opole)
    krajowa 8. Grupy FCI
    30 Chojnice
    krajowa
    Sierpień
    05 Nowy Sącz
    krajowa - jubileuszowa
    05-06 Piotrków Tryb.
    krajowa
    05-06 Warszawa
    krajowa
    06 Nowy Sącz
    krajowa
    12 Jaśkowice k/Skawiny
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    12 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa 2, 5 i 9. grupy FCI
    12 Lutowiska (O/Przemyśl)
    krajowa psów myśliwskich
    12 SOPOT
    międzynarodowa - CACIB
    Zwycięzca Polski Sopot 2023 - DUO CACIB
    13 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich
    13 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich (popołudniowa)
    13 SOPOT
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024 - DUO CACIB
    19-20 BIAŁYSTOK
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    19 Białystok
    krajowa psów myśliwskich
    20 Białystok
    klubowa nordyckich psów zaprzęgowych
    20 Białystok
    krajowa 2. Grupy FCI
    20 Bukowina Tat. (O/Zakopane)
    klubowa polskich owczarków podhalańskich
    26-27 (do ustalenia)
    klubowa owczarków niemieckich
    26 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa
    26 Kliczków (O/Legnica)
    klubowa gończych polskich
    26 Opole
    specjalistyczna bokserów
    26 Poznań-Antoninek
    krajowa 3. Grupy FCI
    26 Poznań-Antoninek
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Andrzeja Brabletza
    27 Antoninek (O/Poznań)
    klubowa jamników
    27 Antoninek (O/Poznań)
    klubowa terierów dużych, średnich i w typie bull
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa psów myśliwskich
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa 2. Grupy FCI
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa owczarków niemieckich
    Wrzesień
    02 Rozalin (O/Lublin)
    klubowa Welsh Corgi
    02-03 RYBNIK
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    02-03 Rybnik
    krajowa - 1, 5, 6, 7, 8 i 10. Grupy FCI
    09 Częstochowa - Księże Młyny
    krajowa wyżłów kontynentalnych
    09 Księże Młyny
    specjalistyczna wyżłów brytyjskich (klub wybieralny)
    09 Nierzym (O/Gorzów Wlkp.)
    specjalistyczna 9. Grupy FCI - TOY STAR
    09 Płock
    krajowa - "duże" CWC
    Memoriał Jerzego Okońskiego
    09-10 PRZEMYŚL
    międzynarodowa - CACIB
    09 Zielona Góra
    krajowa 1. Grupy FCI
    09 Zielona Góra
    krajowa Ceskoslovenský Vlciak
    10 Częstochowa - Księże Młyny
    klubowa wyżłów
    10 Gdynia
    krajowa szwajcarskich psów pasterskich
    10 Gdynia
    klubowa rottweilerów
    10 Iłowa (O/Zielona Góra)
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Ryszarda Szewczyka
    11 Gdynia
    specjalistyczna rottweilerów
    11 Gdynia
    krajowa 2. Grupy FCI
    16 Chorzów
    krajowa
    16 Jelenia Góra
    krajowa - 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
    16-17 Katowice
    klubowa briardów i beauceronów
    16 Rogalin (O/Poznań)
    klubowa chartów
    16 Rogalin (O/Poznań)
    klubowa chartów polskich
    16 Rybnik
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Erwina Dembinioka
    17 Bydgoszcz
    krajowa psów myśliwskich
    17 Jelenia Góra
    krajowa
    17 Rogalin (O/Poznań)
    światowy puchar chartów
    23 WROCŁAW
    międzynarodowa - CACIB
    30. Jubileuszowa - DUO CACIB
    24 WROCŁAW
    międzynarodowa - CACIB
    75-lecie Oddziału we Wrocławiu - DUO CACIB
    30 Piotrków Tryb.
    krajowa psów myśliwskich
    30 Twardy Dół (O/Sopot)
    klubowa polskich spanieli myśliwskich
    30-01 Włocławek
    krajowa
    termin wystawy 30.09 - 1.10
    Październik
    01 Krosno
    krajowa psów myśliwskich
    01 Piotrków Tryb.
    klubowa psów gończych
    01 Piotrków Tryb.
    krajowa psów myśliwskich
    07 Gliwice (O/Zabrze)
    specjalistyczna mopsów
    07 Gliwice (O/Zabrze)
    krajowa
    07 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    klubowa pinczerów, sznaucerów i czarnych terierów
    07-08 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa
    07 Twardy Dół (O/Sopot)
    krajowa psów myśliwskich
    08 Gliwice (O/Zabrze)
    krajowa
    14-15 Czchów
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    14 Radom
    krajowa psów myśliwskich
    15 Radom
    krajowa psów myśliwskich
    21-22 Pruszków (O/Piaseczno)
    krajowa
    22 Racibórz
    krajowa psów myśliwskich
    29 Bytom
    championów
    Listopad
    04-05 POZNAŃ
    międzynarodowa - CACIB
    18-19 Kielce
    światowa ras polskich
    25 KIELCE
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    26 KIELCE
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    Grudzień
    02 Chojnice
    krajowa 5. Grupy FCI
    02-03 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa
    02-03 Wałbrzych
    krajowa
    03 Chojnice
    krajowa 3 i 9 grupy FCI
    09-10 LUBLIN
    międzynarodowa - CACIB
    09-10 Radom
    krajowa 3, 4, 8 i 9. Grupy FCI