Pobierz wersje w pdf:

Wystawy w Polsce - 2019
Termin Miejsce Ranga wystawy Informacje

6.01 Gdańsk (O.Gdynia) krajowa  INFO 

12.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa chartów INFO

12-13.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa   INFO

18-20.01 Lubin (O.Legnica) międzynarodowa  INFO 

26.01 Sosnowiec (O.Będzin) krajowa   INFO

27.01 Sosnowiec (O.Będzin) krajowa  INFO 

2-3.02 Nowy Dwór Mazowiecki (O.Legionowo) krajowa 

9.02 Bukowina Tatrzańska  (O.Zakopane) krajowa polskich owczarków podhalańskich

9-10.02 Katowice międzynarodowa  INFO 

16.02 Bydgoszcz specjalistyczna jamników

16-17.02 Bydgoszcz krajowa walentynkowa INFO 

16.02 Bydgoszcz krajowa nocna INFO 

24.02 Leszno championów 

2-3.03 Włocławek krajowa 

9.03 Bytom krajowa użytkowych psów myśliwskich

9.03 Jelenia Góra krajowa 9. Grupy FCI

10.03 Jelenia Góra krajowa 3. Grupy FCI

10.03 Skaryszew (O.Radom) krajowa 

16-17.03 Jarosław (O.Przemyśl) krajowa 

16-17.03 Racibórz krajowa 

22.03 Zielona Góra krajowa terierów typu bull

23.03 Zielona Góra krajowa 

23-24.03 Piaseczno krajowa 

24.03 Zielona Góra krajowa 

30-31.03 Nadarzyn (O.Warszawa) międzynarodowa   INFO

06.04 Bytom krajowa użytkowych psów ras myśliwskich

7.04 Kępno  (O.Zakopane) klubowa polskich owczarków podhalańskich

7.04 Zabrze krajowa 

13.04 Wałbrzych klubowa jamników

13.04 Grudziądz krajowa 

13.04 Grudziądz krajowa popoludniowa

13.04 Skałowo (O.Poznań) krajowa bernardynów

14.04 Wałbrzych krajowa

26.04 Opole klubowa 9.Grupy FCI 

27-28.04 Opole międzynarodowa 

28.04 Opole klubowa terierów 

1.05 Kargowa (O.Zielona Góra) krajowa 9.Grupy FCI

1.05 Manowo (O.Koszalin) krajowa psów myśliwskich

1.05 Dobre Miasto (O.Olsztyn) krajowa 

3.05 Jeleśnia (O.Bielsko-Biała) krajowa psów myśliwskich

4.05 Chorzów krajowa golden retrieverów

4.05 Świerklaniec ( org. Klub wybierlany) specjalistyczna wyżłów brytyjskich

4.05 Rybnik-Kamień (O.Rybnik) krajowa owczarków niemieckich im.Kazimierza Salamona

4.05 Bytom specjalistyczna pudli

4.05 Bytom krajowa 9.Grupy FCI

5.05 Krosno krajowa 

5.05 Sielinko (O.Poznań) krajowa bearded collie,border collie,owcz.australijski

11-12.05 Łódź międzynarodowa 

11.05 Łódź specjalistyczna pinczerów i sznaucerów

11.05 Łódź specjalistyczna dogów niemieckich

12.05 Zakroczym ( org. Klub wybierlany) specjalistyczna terierów typu bull

18-19.05 Kamionka (O.Rzeszów) międzynarodowa 

18.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa ras myśliwskich

19.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa owczarków niemieckich

19.05 Kamionka (O.Rzeszów) klubowa posokowców i gończych alpejskich krótkonożnych

25-26.05 Leszno międzynarodowa 

1.06 Chorzów krajowa owczarków niemieckich

1.06 Uzarzewo (O.Poznań) klubowa ogarów polskich

1.06 Uzarzewo (O.Poznań) klubowa spanieli i psów dowodnych

1.06 Uzarzewo (O.Poznań) krajowa psów ras myśliwskich

1.06 Kalisz krajowa owczarków niemieckich

1.06 Ustka (O.Słupsk) krajowa psów myśliwskich INFO

1.06 Będzin krajowa rottweilerów

1.06 Zakroczym ( org. Klub wybierlany) specjalistyczna terierów typu bull

2.06 Kalisz krajowa

2.06  Ustka (O.Słupsk) krajowa  INFO 

2.06 Będzin klubowa rottweilerów

8-9.06 Bytom międzynarodowa 

15.06 Jelenia Góra krajowa 2.Grupy FCI

16.06 Jelenia Góra krajowa 

16.06 Gorzów Wielkopolski krajowa 

16.06 Włocławek krajowa 

22-23.06 Szczecin międzynarodowa 

22.06 Szczecin krajowa 2.Grupy FCI 

23.06 Szczecin krajowa 3.Grupy FCI 

29-30.06 Kraków międzynarodowa 

29.06 Kraków specjalistyczna bassetów

5-7.07 Wisła (O.Bielsko-Biała) międzynarodowa 

13.07 Nowy Targ krajowa 

14.07 Nowy Targ krajowa 

14.07 Gdynia krajowa 

20-21.07 Konopiska (O. Częstochowa) międzynarodowa 

20.07 Konopiska (O. Częstochowa) krajowa psów myśliwskich 

27.07 Chojnice krajowa 2.Grupy FCI

28.07 Chojnice krajowa 

3-4.08 Kościelisko-Kiry (O.Zakopane) międzynarodowa 

10.08 Sopot międzynarodowa 

11.08 Nowy Sącz krajowa 

11.08 Sopot krajowa psów myśliwskich

17-18.08 Wasilków (O.Białystok) międzynarodowa 

17.08 Wasilków (O.Białystok) krajowa psów myśliwskich 

18.08 Zakopane krajowa polskich owczarków podhalańsich

18.08 Wasilków (O.Białystok) krajowa 2.Grupy FCI 

24.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa psów myśliwskch

24.08 Płock krajowa 

24.08 Kobiór (O.Bielsko-Biała) krajowa 2.Grupy FCI

24.08 Kobiór (O.Bielsko-Biała) krajowa 9.Grupy FCI

25.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa terierów

25.08 Nowy Sącz krajowa psów myśliwskich

25.08 Radom krajowa 

25.08 Toruń krajowa 

25.08 Późna koło Gubina (O.Zielona Góra) krajowa rasy ceskoslovensky vlcak

31.08-1.09 Rybnik-Kamień  (O.Rybnik) międzynarodowa

31.08 Nadarzyn (org. Klub-Komisja ZG) klubowa welsh corgi 

7.09 Chorzów krajowa 

8.09 Przemyśl krajowa 

8.09 Inowrocław krajowa 

14.09  Koszęcin (O.Częstochowa) klubowa chartów 

14.09 Stara Miłosna (O.Warszawa) klubowa molosów

14-15.09 Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa

14.09  Koszęcin (O.Częstochowa) klubowa chartów polskich

14.09 Zakroczym ( org. Klub wybierlany) krajowa terierów typu bull

15.09 Koszęcin (O.Częstochowa) wystawa chartów Europy Centralnej FCI 

15.09 Gorzów Wielkopolski krajowa 

15.09 Rybnik-Kamień (O.Rybnik) krajowa psów myśliwskich

21.09 Piotrków Trybunalski(O.Łódź) krajowa psów ras myśliwskich

21-22.09 Kalisz klubowa owczarków niemieckich

21.09 Łódź klubowa  psów pasterskich niepolskich

21.09 Łódź klubowa dogów niemieckich

21.09 Łódź specjalistyczna psów ozdobnych i do towarzystwa

21-22.09. klubowa owczarków niemieckich

22.09 Łódź środkowo-europejska dogów niemieckich

22.09 Łódź klubowa retrieverów

22.09 Zielona Góra krajowa psów myśliwskich

28-29.09 Wrocław międzynarodowa 

5.10 Jelenia Góra krajowa 5.Grupy FCI

5.10 Nowy Dwór Mazowiecki (O.Legionowo) klubowa sznaucerów-pinczerów i czarnego teriera rosyjskiego 

5.10 Nowy Dwór Mazowiecki (O.Legionowo) krajowa 2. Grupy FCI 

6.10 Bydgoszcz krajowa psów myśliwskich

6.10 Jelenia Góra krajowa 

6.10 Spała (O.Rybnik) krajowa psów ras myśliwskich "duże CWC"

19-20.10 Piaseczno krajowa 

13.10 Zabrze krajowa 

19.10. Wrocław klubowa szpiców i psów ras pierwotnych

20.10 Krosno krajowa 

9.11 Poznań międzynarodowa 

10.11 Poznań międzynarodowa 

16-17.11 Racibórz krajowa 

23-24.11 Kielce międzynarodowa 

7-8.12 Wałbrzych krajowa

7-8.12 Nowy Dwór Mazowiecki (O.Legionowo) krajowa 

14-15.12 Lublin międzynarodowa 

psy stopka