Pobierz wersje w pdf:

Wystawy w Polsce - 2018
Termin Miejsce Ranga wystawy Informacje

7.01 Gdynia krajowa INFO 

13.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa chartów INFO 

13-14.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa INFO 

20.01-21.01 LUBIN (O.Legnica) międzynarodowa- CACIB INFO 

28.01 Sosnowiec (O.Będzin) krajowa INFO 

3-4.02 BYDGOSZCZ międzynarodowa - CACIB INFO 

4.02 Bydgoszcz klubowa spanieli i psów dowodnych INFO 

3.02 Bydgoszcz klubowa szpiców i psów ras pierwotnych INFO

3.02. Bydgoszcz krajowa 1, 2, 9. Grupy FCI INFO 

4.02 Bydgoszcz klubowa retrieverów INFO

4.02. Bydgoszcz (org.Klub-Komisja) krajowa polskiego spaniela myśliwskiego INFO 

10-11.02 KATOWICE międzynarodowa- CACIB  INFO 

10.02 Bukowina Tatrzańska (O.Zakopane) krajowa owczarków podhalańskich  (duże CWC) INFO 

25.02 Leszno championów INFO 

2-4.03 ZIELONA GÓRA międzynarodowa - CACIB INFO 

10-11.03 Włocławek krajowa INFO 

10-11.03 Jarosław (O.Przemyśl) krajowa INFO 

10.03 Jelenia Góra krajowa 2,3,5,8,9. Grupy FCI INFO 

11.03 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,9,10. Grupy FCI INFO 

17.03 Bytom krajowa użytkowych psów ras myśliwskich INFO 

24-25.03 Wałbrzych krajowa INFO 

24-25.03 Piaseczno krajowa  INFO 

7-8.04 WARSZAWA międzynarodowa - CACIB INFO 

14.04 Prusy (org. KON) krajowa owczarków niemieckich

21.04 Racibórz krajowa   INFO

21.04 Krosno krajowa 1, 2, 6. Grupy FCI

21.04. Grudziądz krajowa - popołudniowa   

21.04. Grudziądz krajowa   

22.04 Racibórz krajowa  INFO 

22.04 Krosno krajowa

22.04 Inowrocław krajowa INFO 

27.04 Opole krajowa 5.Grupy FCI INFO 

27.04 Opole klubowa psów do towarzystwa INFO 

28.04 Opole specjalistyczna welsh corgi i lancashire heelerów  INFO

28.04-29.04 OPOLE międzynarodowa - CACIB INFO 

29.04 Opole klubowa toy terierów INFO 

29.04 Opole klubowa terierów INFO 

1.05 Dobre Miasto (O.Olsztyn) krajowa 

1.05 Manowo (O.Koszalin) krajowa psów myśliwskich

01.05 Zielona Góra krajowa 9.Grupy FCI

01.05 Wrocław krajowa owczarków niemieckich

03.05. Jeleśnia (O.Bielsko-Biała krajowa psów myśliwskich INFO 

5.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
klubowa sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów rosyjskich

5.05. Chorzów krajowa golden retrieverów INFO 

6.05 Rybnik krajowa

6.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa

12-13.05 ŁÓDŹ międzynarodowa - CACIB

12.05 Łódź specjalistyczna dobermanów i pinczerów krótkowłosych 

12.05 Łódź specjalistyczna dogów niemieckich 

13.05 Rybnik krajowa owczarków niemieckich im. K.Salamona

13.05 Minikowo (O.Chojnice) krajowa 5.Grupy FCI

13.05 Zakroczym ( org.Klub wybieralny) specjalistyczna terierów typu bull

19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów  polskich

19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów 

19.05 Zabrze krajowa 3.Grupy FCI

19.05 Twardy Doł k. Zblewa (O.Sopot) klubowa gończych INFO 

19.05 Bytom krajowa pudli

19.05 Bytom krajowa 9.Grupy FCI

19.05 Katowice krajowa Cavalier King Charles spanieli ( duże CWC)

19.05. Chorzów krajowa owczarków niemieckich INFO 

20.05 Kampinos (O.Warszawa) krajowa chartów 

20.05 Zabrze krajowa


20.05 Twardy Dół k.Zblewa (O.Sopot) krajowa psów myśliwskich INFO 

20.05 Radom krajowa

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) klubowa ogarów polskich

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa 9. Grupy FCI 

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa owczarków niemieckich

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa ras myśliwskich

26-27.05 RZESZÓW międzynarodowa - CACIB

26.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa 1, 2, 3, 9 i 10. Grupy FCI INFO 

27.05 Kamionka (O.Rzeszów) specjalistyczna wyżłów brytyjskich 

27.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa INFO 

2.06-3.06 LESZNO międzynarodowa - CACIB INFO 

3.06 Płock krajowa

3.06 Nowy Sącz krajowa 8, 9. Grupy FCI

9.06 Uzarzewo (O.Poznań) klubowa wyżłów INFO 

9.06 Uzarzewo (O.Poznań) krajowa psów myśliwskich INFO 

9.06 Bytom krajowa

09.06 Kalisz krajowa owczarków niemieckich

9.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa terierów black & white INFO 

9.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa Jack Russel & Parson Russel terierów Memoriał im. A.Jaworskiego INFO 

9.06 Wrocław krajowa 5. Grupy FCI

10.06 Bytom krajowa

10.06 Kalisz krajowa

10.06 Lublin krajowa 1,2,3. Grupy FCI

10.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa 3.Grupy FCI  INFO 

16.06 Kraków krajowa bassetów " duże" CWC  INFO 

16.06 Kraków krajowa 1,8,9. Grupy FCI  INFO 

 16-17.06 KRAKÓW międzynarodowa - CACIB INFO 

17.06 Kraków krajowa 2,3,5. Grupy FCI  INFO 

23.06 Stargard (org. KON) krajowa owczarków niemieckich

23.06 Wrocław krajowa 9. Grupy FCI

24.06 Olsztyn krajowa 2,3,9.Grupy FCI

24.06 Szczytno (O.Olsztyn) krajowa

23.06 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,8. Grupy FCI

24.06 Jelenia Góra krajowa 

30.06 Szczecin krajowa terierów INFO 

30.06.-1.07 SZCZECIN międzynarodowa - CACIB INFO 

30.06. Wisła (O.Bielsko-Biała)  krajowa  INFO 

1.07 Szczecin krajowa 2. Grupy FCI INFO 

1.07. Wisła (O.Bielsko-Biała)  krajowa  INFO 

7.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) krajowa psów myśliwskich

7.07 Będzin krajowa

7.07 Gdynia krajowa 1, 2, 3, 8 i 9. Grupy FCI

7.07 Wrocław specjalistyczna bokserów

8.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) klubowa posokowców

8.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) krajowa 2,4,7,8,9.Grupy FCI

8.07 Gdynia krajowa

8.07 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI

14-15.07 GORZÓW WLKP. międzynarodowa - CACIB

14.07 Nowy Targ krajowa

15.07 Nowy Targ krajowa

21.07 Zakroczym ( org.Klub wybieralny) krajowa terierów typu bull "Buliada"

21.07 Konopiska(O.Częstochowa) krajowa psów ras myśliwskich

21.07-22.07 CZĘSTOCHOWA międzynarodowa - CACIB

21.07 Rypin (O.Białystok) krajowa owczarków niemieckich

22.07 Rypin (O.Toruń) krajowa owczarków niemieckich

28.07 Chojnice krajowa 2.Grupy FCI

28-29.07 ZAKOPANE międzynarodowa - CACIB

29.07 Chojnice krajowa

29.07 Ruda Żmigrodzka (org. KON) krajowa owczarków niemieckich

4.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB INFO 

5.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB  INFO

11.08 Lutowiska (O.Przemyśl)  krajowa psów ras myśliwskich INFO 

11.08 Lutowiska (O.Przemyśl)  krajowa owczarków niemieckich INFO 

12.08 Toruń krajowa

18.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa psów myśliwskich

18 -19.08  BIAŁYSTOK międzynarodowa- CACIB INFO 

18.08 Białystok krajowa psów myśliwskich INFO 

19.08 Zakopane klubowa owczarków podhalańskich

19.08 Grębiszew (org. KON) krajowa owczarków niemieckich

18.08 Białystok krajowa 2. Grupy FCI INFO 

19.08 Białystok krajowa 9. Grupy FCI INFO 

19.08 Nowy Sącz krajowa 

19.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa 3. Grupy FCI

25.08 Kobiór (O.Bielsko-Biała) krajowa 5 i 9. Grupy FCI INFO 

25.08 Płock krajowa

26.08 Nowy Sącz krajowa psów myśliwskich

26.08 Radom krajowa

01.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa bokserów

1.09 Wawrzkowizna (O.Będzin) specjalistyczna nowofundlandów i landserów

25.08 Nadarzyn (O. Klub -Komisja) klubowa welsh corgi 

1.09 Słupsk krajowa 1,2,3,9,10. Grupy FCI

1.09  Biskupin/Gąsawa (O.Bydgoszcz) specjalistyczna jamników

1.09. Chorzów krajowa  INFO 

2.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa gończych polskich

2.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa jamników

2.09 Słupsk krajowa

2.09 Włocławek krajowa

2.09. Chorzów krajowa terierów i czarnego teriera rosyjskiego Memoriał im A.Jaworskiego  INFO

8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa 5,9. Grupy FCI

8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) klubowa molosów 

8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa wyżłów brytyjskich

8.09 Stara Miłosna (O.Warszawa) klubowa PON-ów

8-9.09 KOSZALIN międzynarodowa - CACIB

9.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa

9.09 Przemyśl krajowa INFO 

15.09 Łódź klubowa niepolskich psów pasterskich

15.09. Łódź krajowa psów myśliwskich

15.09. Łódź specjalistyczna psów ozdobnych i do towarzystwa 

16.09 Minikowo (O.Chojnice) krajowa 5.Grupy FCI

16.09 Wawrzkowizna (O.Będzin) klubowa rottweilerów

16.09 Gorzów Wielkopolski krajowa 1, 2, 3, 5, 9. Grupy FCI   

16.09 Łódź krajowa 1, 2, 3, 8, 9. Grupy FCI 

16.09 Rybnik krajowa wyżłów im. E.Dembinioka

22.09 Wawrzkowizna (O.Łódź) klubowa dogów niemieckich

22.09 Zielona Góra krajowa 1, 2, 3 i 9.Grupy FCI

23.09 Zabrze krajowa

29-30.09 WROCŁAW międzynarodowa - CACIB

29.09 Wrocław krajowa pudli

6.10 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,9. Grupy FCI

6.10 Olsztyn krajowa posokowców,ogarów i gończych

6.10 Rybnik krajowa psów myśliwskich

7.10 Jelenia Góra krajowa 

7.10  Bydgoszcz krajowa psów myśliwskich

7.10 Rybnik krajowa

11-14.10 WARSZAWA EUROPEJSKA INFO 

12.10. Bełchatów (O.Łóddź) ISPU

20-21.10 Czchów (org. KON) krajowa owczarków niemieckich

27-28.10 Piaseczno krajowa 

10.11 KIELCE międynarodowa- CACIB  INFO

11.11 Koszalin krajowa 1,2,3,5,9. Grupy FCI

11.11 Kielce krajowa 1,2,3,8,9.Grupy FCI INFO 

17.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB INFO 

18.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB INFO 

24.11-25.11 Racibórz krajowa  1, 2, 3, 5, 9 Grupy FCI

1-2.12 Wałbrzych krajowa

1-2.12 Radom krajowa 2, 3, 4 i 9. Grupy FCI

8-9.12 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa

9.12. Chojnice krajowa 3,9.Grupy FCI

15-16.12 LUBLIN międzynarodowa - CACIB

 


psy stopka